^$...::!!! cS.FaF !!!::..$^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^$...::!!! cS.FaF !!!::..$^

^$...::!!! cS.FaF !!!::..$^
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bula la ginecolog

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
claudiu

claudiu


Mesaje : 108
Data de înscriere : 30/04/2009

Bula la ginecolog Empty
MesajSubiect: Bula la ginecolog   Bula la ginecolog EmptyJoi Mai 14, 2009 12:19 pm

- Dom’doctor am venit cu sotia pentru ca suntem tineri casatoriti si eu nu stiu cum sa f… Se poate sa-mi aratati dvs?
Doctorul amabil ii arata pe tinara sotie cum se face treaba, dupa care Bula da si el un numar, doctorul felicitindu-si la sfirsit “elevul” pentru cat de repede invata.
Dupa 2 saptamani doctorul nostru se plimba cu un coleg si il vede pe Bula care se plimba cu Strula. Doctorul ii spune colegului sau ce prost e Bula, ca i-a frecat tinara sotie ca sa il invete sa f… etc. Bula il vede la rindul sau pe doctor si-i spune lui Strula:
-Auzi mai Strula ce doctor prost! Acum 2 saptamani am agatat o ‘producatoare’ si nu avean unde s-o f… si-am f…t-o la doctor in cabinet
Sus In jos
[C^F]M@J3$t@t3

[C^F]M@J3$t@t3


Mesaje : 43
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 30
Localizare : OrAsUl VisElOr

Bula la ginecolog Empty
MesajSubiect: Re: Bula la ginecolog   Bula la ginecolog EmptyJoi Mai 14, 2009 12:23 pm

e buna rau
Sus In jos
 
Bula la ginecolog
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bula banc 1
» Banc Bula 2
» Banc bula 3
» Banc bula 4
» Banc Bula...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^$...::!!! cS.FaF !!!::..$^ :: ¨˜”°º• » Divetisment« •º°”˜¨ :: ¨˜”°º• » [Glume/Bancuri/Video]« •º°”˜¨-
Mergi direct la: